LED ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО ЗА БАНЯ 9W 4000K IP20 ЧЕРНО VIVALUX RIMINI
Code: 222711
In stock
Short Description
- MODEL : RIMINI
- MAXPOWER-W : 9.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 540 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | RIMINI |
| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 540 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| LENGTH | 43.00 см |
| WIDTH | 15.00 см |
| HEIGHT | 5.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЧУПЕЩО РАМО |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234851662 |
No documents were found for this product

English 






















