LED ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО ЗА БАНЯ 12W 4000K IP44 60CM ЧЕРНО VITO ARIEL
Code: 228213
In stock
Short Description
- MODEL : ARIEL
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
- MODEL : ARIEL
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 1080 LM
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | ARIEL |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| MODEL | ARIEL |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 1080 LM |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH | 60.00 см |
| WIDTH | 10.10 см |
| HEIGHT | 4.40 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 4000K, 25000H ЖИВОТ |
| EAN | 6970233831884 |
No documents were found for this product

English 






















