АПЛИК ЗА БАНЯ TRIO
Code: 463294
In stock
Short Description
- SOCKET : E14
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 21 IP
- COLOUR : ХРОМ
Shipping:
| Brand | TRIO |
| SOCKET | E14 |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 21 IP |
| MATERIAL | метал/стъкло |
| LENGTH | 30.00 см |
| WIDTH | 8.00 см |
| HEIGHT | 6.00 см |
| COLOUR | ХРОМ |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | A++,A+,A,B,C,D,E |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2XE14 MAX. 40W |
| EAN | 4017807147599 |
No documents were found for this product

English 






















