ОРГАНАЙЗЕР ASRIN ALFA
Code: 115926
In stock
Shipping:
| Brand | ASRIN |
| MODEL | ALFA |
| HEIGHT | 63.00 мм |
| WIDTH | 200.00 мм |
| LENGTH | 260.00 мм |
| TOOLBOX MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДВУСТРАНЕН |
| EAN | 8696272001566 |
No documents were found for this product

English 











