КУФАР-ОРГАНАЙЗЕР ЗА ИНСТРУМЕНТИ 5 НИВА BOLTER XG54402
Code: 122110
In stock
Shipping:
| Brand | BOLTER |
| MODEL | XG54402 |
| HEIGHT | 325.00 мм |
| WIDTH | 315.00 мм |
| LENGTH | 315.00 мм |
| TOOLBOX MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| ADDITIONAL INFORMATION | 27 ОТДЕЛЕНИЯ |
| EAN | 3800755544029 |
No documents were found for this product

English 












