GREENHOUSE 600Х3000Х200CM 1 DOOR, 2SIDE HOLES GARDEN STAR HD-11426
Code: 245658









The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from6.01 €
/
11.75лв.
Price: 244.90 €159.19 € / 311.35 лв.
Save: 34 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11426 |
| TYPE | GREENHOUSE |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 300.00 см |
| LENGTH | 600.00 см |
| CONSTRUCTION | IRON |
| FINISH | POLYETHYLENE |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1 DOOR, 2SIDE HOLES |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939974148154 |
No documents were found for this product

English 






















