Оранжерия 400x250x200cm
- поцинковани стоманени тръби ф25mm
- дебелина на стената 0.8mm
- подсилен трислоен полиетилен 170г/кв.м с UV филтър

English 
| Brand | GARDEN KINGS |
| MODEL | 418116 |
| TYPE | ОРАНЖЕРИЯ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 250.00 см |
| LENGTH | 400.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| FINISH | ПОЛИЕТИЛЕН |
| EAN | 8710379418116 |