GREENHOUSE 400Х250Х200CM 1 DOOR, 2SIDE HOLES GARDEN STAR HD-11425
Code: 245657









The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
Unavailable online. Check the availability in stores.
See credit plans
from3.68 €
/
7.20лв.
Price: 149.90 €97.44 € / 190.58 лв.
Save: 34 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11425 |
| TYPE | GREENHOUSE |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 250.00 см |
| LENGTH | 400.00 см |
| CONSTRUCTION | IRON |
| FINISH | POLYETHYLENE |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1 DOOR, 2SIDE HOLES |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939974147157 |
No documents were found for this product

English 






















