GREENHOUSE 400Х200Х200CM 1 DOOR, 2SIDE HOLES GARDEN STAR HD-11424
Code: 245656









The offer is valid from 26.05.2026 until 01.06.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from3.93 €
/
7.69лв.
Price: 159.90 €103.94 € / 203.29 лв.
Save: 34 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11424 |
| TYPE | GREENHOUSE |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 200.00 см |
| LENGTH | 400.00 см |
| CONSTRUCTION | IRON |
| FINISH | POLYETHYLENE |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1 DOOR, 2SIDE HOLES |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939974146150 |
No documents were found for this product

English 






















