ОРАНЖЕРИЯ 350X200X200CM GARDEN STAR HD-8256
Code: 136898
In stock
Shipping:
See credit plans
from6.42 €
/
12.56лв.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-8256 |
| TYPE | ОРАНЖЕРИЯ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 200.00 см |
| LENGTH | 350.00 см |
| CONSTRUCTION | МЕТАЛ |
| FINISH | ПОЛИЕТИЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | 6БР. ПРОЗОРЦИ |
| EAN | 8939973008152 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
174.89 € / 342.06 лв. 
English 




















