СТОЛ ДЕТСКИ 6012 T РОЗОВ
Code: 231784
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН
- LENGTH : 530.00 мм
- WIDTH : 400.00 мм
- HEIGHT : 960.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 70.000 kg
Shipping:
| MODEL | РОЗОВ |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН |
| TYPE | ЕРГОНОМИЧЕН |
| COLOUR | РОЗОВ |
| LENGTH | 530.00 мм |
| WIDTH | 400.00 мм |
| HEIGHT | 960.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 70.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ГАЗОВ АМОРТИСЬОР |
| EAN | 6900851060120 |
No documents were found for this product

English 















