ОФИС СТОЛ КО35CZE ЧЕРНО - ЧЕРВЕНО
Code: 241602
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : ЕКО КОЖА
- WIDTH : 640.00 мм
- HEIGHT : 1240.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 150.000 kg
Shipping:
See credit plans
from3.86 €
/
7.55лв.
| MODEL | КО35CZE ЧЕРНО - ЧЕРВЕНО |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | ЕКО КОЖА |
| TYPE | ОФИС СТОЛОВЕ |
| COLOUR | ЧЕРНО - ЧЕРВЕНО |
| WIDTH | 640.00 мм |
| HEIGHT | 1240.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 150.000 kg |
| Gaming | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | МАСАЖНА ВЪЗГЛАВНИЦА |
| EAN | 5903678593711 |
No documents were found for this product

English 















