ОФИС СТОЛ CARMEN 7525 ЧЕРНО - ЗЕЛЕН
Code: 241388
In stock
Short Description
- TYPE : OFFICE CHAIRS
- MATERIAL : ЕКО КОЖА
- WIDTH : 620.00 мм
- HEIGHT : 1190.00 мм
- MAXIMUM LOAD : 130.000 kg
Shipping:
See credit plans
from5.02 €
/
9.82лв.
| Brand | CARMEN |
| MODEL | 7525 ЧЕРНО - ЗЕЛЕН |
| TYPE | OFFICE CHAIRS |
| MATERIAL | ЕКО КОЖА |
| TYPE | ОФИС СТОЛОВЕ |
| COLOUR | ЧЕРНО - ЗЕЛЕН |
| WIDTH | 620.00 мм |
| HEIGHT | 1190.00 мм |
| MAXIMUM LOAD | 130.000 kg |
| Gaming | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФУНКЦИЯ ЗА ЛЮЛЕЕНЕ |
| EAN | 6900858375258 |
No documents were found for this product

English 















