ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 300X200X200CM GARDEN STAR HD-11473
Code: 246285




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
Price: 64.99 €38.99 € / 76.26 лв.
Save: 40 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-11473 |
| TYPE | ПЛАТНИЩЕ |
| HEIGHT | 200.00 см |
| WIDTH | 200.00 см |
| LENGTH | 300.00 см |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ПАРНИК - 245653 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8939974154155 |
No documents were found for this product

English 












