ПОКРИВАЛО ЗА ПАРНИК 197X144X71CM GARDEN STAR HS-315D Cover
Code: 115258
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HS-315D Cover |
| TYPE | ПЛАТНИЩЕ |
| HEIGHT | 197.00 cm |
| WIDTH | 144.00 cm |
| LENGTH | 71.00 cm |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ПАРНИК: 452802 |
| EAN | 8939972124150 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
€ / 0.00 лв. 
English 














