СЮРМЕ 50 MM AMIG 500-80
Code: 122059
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | 500-80 |
| DOOR FITTING TYPE | РЕЗЕ |
| DIAMETER MM | 8.00 мм |
| WIDTH | 14.00 мм |
| HEIGHT | 30.00 мм |
| LENGTH | 50.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АЛУМИНИЙ |
| COLOUR | ЗЛАТНО |
| PRODUCT WEIGHT | 0.055 kg |
| EAN | 8413023008380 |
No documents were found for this product

English 












