ПАНТА ЗА ВРАТА AMIG Модел 5007А
Code: 138614
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | Модел 5007А |
| THICKNESS | 3.00 мм |
| WIDTH | 70.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COLOUR | РЕТРО МЕСИНГ |
| EAN | 8413023235885 |
No documents were found for this product

English 














