ПАНТА ЛЯВА 240 X 35 X 300 MM AMIG МОД.4000
Code: 114577
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | МОД.4000 |
| DOOR FITTING TYPE | ПАНТА |
| THICKNESS | 4.00 мм |
| WIDTH | 35.00 мм |
| HEIGHT | 240.00 мм |
| LENGTH | 300.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8413023126404 |
No documents were found for this product

English 













