ПАНТА 500 X 50 MM AMIG МОД.4200
Code: 114581
In stock
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | МОД.4200 |
| DOOR FITTING TYPE | ПАНТА |
| THICKNESS | 4.00 мм |
| WIDTH | 35.00 мм |
| LENGTH | 500.00 мм |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 8413023126497 |
No documents were found for this product

English 













