БРАВА МОД. 4001
Code: 140872




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ОСНОВНА ЕЗИКОВА
- LOCKING TYPE : STANDART LOCK
- SPACE BETWEEN CENTERS : 70.00 мм
- BACKSET : 50.00 мм
- FOR LEFT/RIGHT DOOR : РЕВЕРСИВНА
Shipping:
Price: 3.57 €2.67 € / 5.22 лв.
Save: 25 %
| MODEL | МОД. 4001 |
| DOOR FITTING TYPE | БРАВА |
| TYPE | ОСНОВНА ЕЗИКОВА |
| LOCKING TYPE | STANDART LOCK |
| SPACE BETWEEN CENTERS | 70.00 мм |
| BACKSET | 50.00 мм |
| FOR LEFT/RIGHT DOOR | РЕВЕРСИВНА |
| COUNT OF LOCKING POINTS | 1 |
| PRODUCT WEIGHT | 0.500 kg |
| EAN | 8413023118546 |
No documents were found for this product

English 












