БРАВА ANBO 6460К
Code: 483764
In stock
Short Description
- TYPE : ОСНОВНА ЕЗИКОВА
- LOCKING TYPE : STANDART LOCK
- SPACE BETWEEN CENTERS : 70.00 мм
- BACKSET : 50.00 мм
- FOR LEFT/RIGHT DOOR : РЕВЕРСИВНА
Shipping:
| Brand | ANBO |
| MODEL | 6460К |
| DOOR FITTING TYPE | БРАВА |
| TYPE | ОСНОВНА ЕЗИКОВА |
| LOCKING TYPE | STANDART LOCK |
| SPACE BETWEEN CENTERS | 70.00 мм |
| BACKSET | 50.00 мм |
| COVERING | САТЕН |
| FOR LEFT/RIGHT DOOR | РЕВЕРСИВНА |
| COUNT OF LOCKING POINTS | 1 |
| PRODUCT WEIGHT | 0.360 kg |
No documents were found for this product

English 















