АВТОМАТ ЗА ВРАТА FOCUS KD6800 HO
Code: 121816
In stock
Shipping:
| Brand | FOCUS |
| MODEL | KD6800 HO |
| DOOR FITTING TYPE | АВТОМАТ ЗА ВРАТА |
| MAX WEIGHT OF THE DOOR | 80.00 kg |
| MAX WIDTH OF THE DOOR | 1100.00 мм |
| DOOR CLOSER ARM | HOLD OPEN ARM |
| BACKCHECK FEATURE | No |
| ADJUSTABLE CLOSING FORCE | Yes |
| CLOSING FORCE | EN 2 - 4 |
| ADJUSTABLE LATCHING SPEED | Yes |
| SUITABLE FOR FIRE DOORS | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.800 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
No documents were found for this product

English 












