БОЙЛЕР ELDOM WVY08039F
Code: 654685
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.30 см
- DIAMETER SM : 39.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.30 см
- DIAMETER SM : 39.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : COPPER
- WARRANTY : 36 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from6.01 €
/
11.75лв.
Interest, fees and APR

10х15.90€
/
10х31.10лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WVY08039F |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.30 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1337 |
| HEAT EXCHANGER | No |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| MODEL | WVY08039F |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.30 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1337 |
| HEAT EXCHANGER | No |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035780994 |
No documents were found for this product

English 























