БОЙЛЕР ELDOM WVF08039FSL
Code: 654689
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 1125.00 см
- DIAMETER SM : 38.7 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 1125.00 см
- DIAMETER SM : 38.7 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : COPPER
- HEAT EXCHANGER
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from10.82 €
/
21.16лв.
Interest, fees and APR

10х28.63€
/
10х56.00лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WVF08039FSL |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 1125.00 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| HEAT EXCHANGER | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | WVF08039FSL |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 1125.00 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | B |
| HEAT EXCHANGER | Yes |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035778922 |
No documents were found for this product

English 

























