БОЙЛЕР ELDOM WVF08039F
Code: 654687




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.00 см
- DIAMETER SM : 39.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 80 L
- HEIGHT : 113.00 см
- DIAMETER SM : 39.0 см
- TYPE : ВЕРТИКАЛЕН
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : COPPER
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from6.80 €
/
13.30лв.
Interest, fees and APR

10х18.00€
/
10х35.20лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WVF08039F |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1375 |
| HEAT EXCHANGER | No |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | WVF08039F |
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1375 |
| HEAT EXCHANGER | No |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780529 |
No documents were found for this product

English 
























