БОЙЛЕР ELDOM WHF07039FR
Code: 244333
In stock
Short Description
- NETCAPACITY : 70 L
- HEIGHT : 106.00 см
- DIAMETER SM : 39.0 см
- TYPE : En_Horizontal
- NOMINAL POWER KW : 3.0 KW
- NETCAPACITY : 70 L
- HEIGHT : 106.00 см
- DIAMETER SM : 39.0 см
- TYPE : En_Horizontal
- TANK TYPE : GLAZED
- HEATER TYPE : COPPER
- WARRANTY : 60 MONTHS
Shipping:
See credit plans
from7.65 €
/
14.96лв.
Interest, fees and APR

10х20.24€
/
10х39.59лв.
| Brand | ELDOM |
| MODEL | WHF07039FR |
| NETCAPACITY | 70 L |
| HEIGHT | 106.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | En_Horizontal |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | MECHANICAL |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1413 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| MODEL | WHF07039FR |
| NETCAPACITY | 70 L |
| HEIGHT | 106.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | En_Horizontal |
| TANK TYPE | GLAZED |
| HEATER TYPE | COPPER |
| THERMOREGULATOR | MECHANICAL |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION | 1413 |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780420 |
No documents were found for this product

English 





















