LED НАСТОЛНА ЛАМПА 2W 3000-6400K 100LM СИНЯ VIVALUX JULIE
Code: 242864
In stock
Short Description
- MODEL : JULIE
- MAXPOWER-W : 2.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 100 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : СИН
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | JULIE |
| MAXPOWER-W | 2.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 100 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| WIDTH | 9.00 см |
| HEIGHT | 21.00 см |
| COLOUR | СИН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234855189 |
No documents were found for this product

English 
























