НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР RAIDER RD-MS21
Code: 470137
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1400 W
- OUTER DIAMETER OF DISC : 210 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 60 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 81.80 €65.44 € / 127.99 лв.
Save: 20 %
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-MS21 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1400 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 210 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 5000 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 25.4 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 60 мм |
| LASER | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 6.500 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 3800123123856 |
No documents were found for this product

English 



































