НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР RAIDER RD-MS08
Code: 231723









The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 1700 W
- OUTER DIAMETER OF DISC : 210 мм
- CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES : 65 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from4.19 €
/
8.19лв.
Interest, fees and APR

10х11.09€
/
10х21.69лв.
Price: 147.90 €110.92 € / 216.94 лв.
Save: 25 %
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-MS08 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 1700 W |
| OUTER DIAMETER OF DISC | 210 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 4700 |
| DIAMETER OF DISC INNER HOLE | 30.0 мм |
| CUTTING DEPTH AT 90 DEGREES | 65 мм |
| LASER | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 10.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 3800123123337 |
No documents were found for this product

English 






























