БАСЕЙН ДЕТСКИ Ф147X33CM INTEX 58467NP
Code: 237059
In stock
Short Description
- POOL TYPE : CHILDREN'S
- DIAMETER : 147 см
- HEIGHT : 33.00 см
- CAPACITY LITERS : 330.00 L
Shipping:
| Brand | INTEX |
| MODEL | 58467NP |
| POOL TYPE | CHILDREN'S |
| DIAMETER | 147 см |
| HEIGHT | 33.00 см |
| CAPACITY LITERS | 330.00 L |
| MATERIAL | PVC |
| WEIGHT | 1.350 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6941057428673 |
No documents were found for this product

English 

















