МОТОРЕН СНЕГОРИН STANLEY SPT - 302 - 720 10.00 КС, WORKING WIDTH 72.00 см, MAX SNOW DEPTH 53 см
Code: 491320
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- RATED POWER : 10.00 КС
- WORKING WIDTH : 72.00 см
- MAX SNOW DEPTH : 53 см
See credit plans
from34.76 €
/
67.98лв.
Interest, fees and APR

10х92.00€
/
10х179.94лв.
| Brand | STANLEY |
| MODEL | SPT - 302 - 720 |
| RATED POWER | 10.00 КС |
| WORKING WIDTH | 72.00 см |
| MAX SNOW DEPTH | 53 см |
| NUMBER OF GEARS | 8 |
| SNOW THROWING | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 98.000 kg |
| EAN | 4250116824649 |
No documents were found for this product

English 











