МОТОРНА БЕНЗИНОВА КОСА STIHL FS 361 C-EM 37.7 см3, 2.30 КС, CUTTING WIDTH OF THREAD 52.00 см, CUTTING WIDTH WITH KNIFE 30.00 см
Code: 235521
In stock
+
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 37.7 см3
- RATED POWER : 2.30 КС
- CUTTING WIDTH OF THREAD : 52.00 см
- CUTTING WIDTH WITH KNIFE : 30.00 см
Shipping:
See credit plans
from31.17 €
/
60.96лв.
Interest, fees and APR

10х82.50€
/
10х161.36лв.
| Brand | STIHL |
| MODEL | FS 361 C-EM |
| ENGINE DISPLACEMENT | 37.7 см3 |
| RATED POWER | 2.30 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 52.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE | 30.00 см |
| ADJUSTABLE HANDLE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 8.600 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| NATURAL PERSON GUARANTEE | 24 MONTHS |
| LEGAL ENTITY GUARANTEE | 12 MONTHS |
| EAN | 886661287260 |
No documents were found for this product

English 














