Надежден помощник във всяка градина
Моторната бензинова коса Denzel DT-52 е предназначена за косене на трева и рязане на храсти, включително и на трудно достъпни места. Това го превръща в надежден помощник за вашата градина.

English 
| Brand | DENZEL |
| MODEL | DT-52 |
| ENGINE DISPLACEMENT | 52.0 см3 |
| RATED POWER | 2.00 КС |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 42.00 см |
| CUTTING WIDTH WITH KNIFE | 25.50 см |
| PRODUCT WEIGHT | 8.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4044996167992 |