МОТОРЕН БЕНЗИНОВ ТРИМЕР HUSQVARNA 122C 21.7 см3, 0.80 КС, CUTTING WIDTH OF THREAD 43.00 см
Code: 226402
In stock
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 21.7 см3
- RATED POWER : 0.80 КС
- CUTTING WIDTH OF THREAD : 43.00 см
Shipping:
See credit plans
from7.55 €
/
14.77лв.
Interest, fees and APR

10х19.99€
/
10х39.10лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | 122C |
| ENGINE DISPLACEMENT | 21.7 см3 |
| RATED POWER | 0.80 КС |
| POWER CONSUMPTION | 600 W |
| CUTTING WIDTH OF THREAD | 43.00 см |
| PRODUCT WEIGHT | 4.400 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7391883709733 |
No documents were found for this product

English 
























