МОТОРНА КОСАЧКА ЗА ВИСОКА ТРЕВА WEIBANG WBLT567SLC 196.0 см3, 4.80 КС, CUTTING WIDTH 56.00 см
Code: 238723
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 196.0 см3
- RATED POWER : 4.80 КС
- CUTTING WIDTH : 56.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | WEIBANG |
| MODEL | WBLT567SLC |
| ENGINE DISPLACEMENT | 196.0 см3 |
| RATED POWER | 4.80 КС |
| CUTTING WIDTH | 56.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 51 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 137 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 4000 m² |
| PRODUCT WEIGHT | 47.300 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6976122931093 |
No documents were found for this product

English 














