МОТОРНА КОСАЧКА ЗА ВИСОКА ТРЕВА WEIBANG WBBC7623LC 764.0 см3, 22.80 КС, CUTTING WIDTH 76.00 см
Code: 238722
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 764.0 см3
- RATED POWER : 22.80 КС
- CUTTING WIDTH : 76.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | WEIBANG |
| MODEL | WBBC7623LC |
| ENGINE DISPLACEMENT | 764.0 см3 |
| RATED POWER | 22.80 КС |
| CUTTING WIDTH | 76.00 см |
| MIN CUTTING HEIGHT | 92 мм |
| MAX CUTTING HEIGHT | 201 мм |
| RECOMMENDED MOWING AREA | 6000 m² |
| PRODUCT WEIGHT | 180.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6976122931024 |
No documents were found for this product

English 















