МОТОРНА ФРЕЗА RURIS 7500 ACC1 4-ТАКТОВ, 208 см3, 7.00 КС, WORKING WIDTH 83.00 см
Code: 237406






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 208 см3
- WORKING WIDTH : 83.00 см
- NUMBER OF CHOPPING KNIVES : 8
Shipping:
See credit plans
from17.27 €
/
33.78лв.
Interest, fees and APR

10х45.71€
/
10х89.40лв.
Price: 609.50 €457.12 € / 894.05 лв.
Save: 25 %
| Brand | RURIS |
| MODEL | 7500 ACC1 |
| RATED POWER | 7.00 КС |
| TYPE ENGINE | 4-ТАКТОВ |
| ENGINE DISPLACEMENT | 208 см3 |
| WORKING WIDTH | 83.00 см |
| DEPTH | 29.00 см |
| NUMBER OF CHOPPING KNIVES | 8 |
| NUMBER OF GEARS | 3 |
| PRODUCT WEIGHT | 80.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| EAN | 6424340393297 |
No documents were found for this product

English 














