МОТОРНА ФРЕЗА HUSQVARNA TF 230 4-ТАКТОВ, 196 см3, WORKING WIDTH 75.00 см
Code: 235210
In stock
Short Description
- ENGINE DISPLACEMENT : 196 см3
- WORKING WIDTH : 75.00 см
Shipping:
See credit plans
from26.07 €
/
50.99лв.
Interest, fees and APR

10х69.00€
/
10х134.95лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | TF 230 |
| TYPE ENGINE | 4-ТАКТОВ |
| ENGINE DISPLACEMENT | 196 см3 |
| WORKING WIDTH | 75.00 см |
| DEPTH | 30.00 см |
| NUMBER OF GEARS | 3 |
| PRODUCT WEIGHT | 70.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7392930513853 |
No documents were found for this product

English 

















