MAXCOM MM428 LIGHT BLACK 1.80 "
Code: 237691
In stock
Short Description
- DISPLAY SIZE INCH : 1.80 "
- INTERNAL MEMORY : 4 MB
- DUAL SIM
- BATTERY CAPACITY : 800 mAh
Shipping:
| Brand | MAXCOM |
| MODEL | MM428 LIGHT BLACK |
| CPU | SC6531DA |
| TYPE | FEATURE PHONE |
| DISPLAY SIZE INCH | 1.80 " |
| DISPLAY SIZE SM | 4.57 см |
| RESOLUTION | 160x128 |
| INTERNAL MEMORY | 4 MB |
| RAM | 4 MB |
| USER AVAILABLE MEMORY | No |
| MEMORY CARD SLOT | Yes |
| FMRADIO | Yes |
| WEIGHT | 78 g |
| DIMENSION | 116×54×13 MM |
| BATTERY CAPACITY | 800 mAh |
| INTERFACE | USB TYPE-C |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| COLOUR | BLACK |
| EAN | 5908235978024 |
No documents were found for this product

English 

















