МЕБЕЛЕН КРАК РЕГУЛИРАЩ X-IT
Code: 460053
In stock
Short Description
- CROSS SECTION : КРЪГ
- WIDTH : 48.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| CROSS SECTION | КРЪГ |
| WIDTH | 48.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| MATERIAL | PVC |
| COVERING | МАТХРОМ |
| WITH ADJUSTING SCREW | Yes |
| WITH SUPPORT | No |
| WITH WHEEL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.066 kg |
| EAN | 3800157701105 |
No documents were found for this product

English 











