МЕБЕЛЕН КРАК РЕГУЛИРАЩ X-IT
Code: 460044


The offer is valid from 18.05.2026 until 26.05.2026
In stock
Short Description
- CROSS SECTION : КРЪГ
- WIDTH : 42.00 мм
- LENGTH : 80.00 мм
Shipping:
Price: 2.81 €2.24 € / 4.38 лв.
Save: 20 %
| Brand | X-IT |
| CROSS SECTION | КРЪГ |
| WIDTH | 42.00 мм |
| LENGTH | 80.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| WITH ADJUSTING SCREW | Yes |
| WITH SUPPORT | Yes |
| WITH WHEEL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.109 kg |
| EAN | 3800157701013 |
No documents were found for this product

English 











