МЕБЕЛЕН КРАК КОНУС X-IT
Code: 460039
In stock
Short Description
- CROSS SECTION : КРЪГ
- WIDTH : 43.00 мм
- LENGTH : 100.00 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| CROSS SECTION | КРЪГ |
| WIDTH | 43.00 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| COVERING | МАТХРОМ |
| WITH ADJUSTING SCREW | Yes |
| WITH SUPPORT | Yes |
| WITH WHEEL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.085 kg |
| EAN | 3800157700962 |
No documents were found for this product

English 











