МЕБЕЛНО КОЛЕЛО X-IT 411
Code: 460106
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 50.00 мм
- HEIGHT : 65.00 мм
- PAYLOAD : 35.00 kg
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 411 |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| HEIGHT | 65.00 мм |
| PAYLOAD | 35.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.093 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПОДСИЛЕНО |
| EAN | 3800157701631 |
No documents were found for this product

English 












