МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG МОД.304
Code: 441450
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 50.00 мм
- HEIGHT : 60.00 мм
- PAYLOAD : 50.00 kg
Shipping:
| Brand | AMIG |
| MODEL | МОД.304 |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| HEIGHT | 60.00 мм |
| PAYLOAD | 50.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| EAN | 8430850788070 |
No documents were found for this product

English 












