МЕБЕЛНО КОЛЕЛО 4 БР. X-IT
Code: 460105
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 40.00 мм
- HEIGHT : 50.00 мм
- PAYLOAD : 20.00 kg
Shipping:
| Brand | X-IT |
| DIAMETER MM | 40.00 мм |
| HEIGHT | 50.00 мм |
| PAYLOAD | 20.00 kg |
| WITH BRAKE | Yes |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.188 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПИЯНО |
| EAN | 3800157701624 |
No documents were found for this product

English 












