МЕБЕЛНО КОЛЕЛО 4 БР. X-IT 401
Code: 460102
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 50.00 мм
- HEIGHT : 65.00 мм
- PAYLOAD : 30.00 kg
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 401 |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| HEIGHT | 65.00 мм |
| PAYLOAD | 30.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.232 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПИЯНО |
| EAN | 3800157701594 |
No documents were found for this product

English 












