ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN L420.B55.161
Code: 447329
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 160.00 мм
- HEIGHT : 195.00 мм
- PAYLOAD : 135.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | L420.B55.161 |
| DIAMETER MM | 160.00 мм |
| HEIGHT | 195.00 мм |
| PAYLOAD | 135.00 kg |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| WITH BRAKE | Yes |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 2.780 kg |
| EAN | 4021885058326 |
No documents were found for this product

English 












