ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN A220.A80.050
Code: 118150
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 50.00 мм
- HEIGHT : 67.50 мм
- PAYLOAD : 35.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | A220.A80.050 |
| DIAMETER MM | 50.00 мм |
| HEIGHT | 67.50 мм |
| PAYLOAD | 35.00 kg |
| MATERIAL | СТОМАНА И СИВА ГУМА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАН |
| WITH BRAKE | Yes |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.160 kg |
| EAN | 4021885040048 |
No documents were found for this product

English 












