ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN A200.A80.080
Code: 118147
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 80.00 мм
- HEIGHT : 99.00 мм
- PAYLOAD : 50.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | A200.A80.080 |
| DIAMETER MM | 80.00 мм |
| HEIGHT | 99.00 мм |
| PAYLOAD | 50.00 kg |
| MATERIAL | СТОМАНА И СИВА ГУМА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАН |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 0.210 kg |
| EAN | 4021885040031 |
No documents were found for this product

English 












