ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО TELLURE ROTA
Code: 118158
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 125.00 мм
- HEIGHT : 125.00 мм
- PAYLOAD : 50.00 kg
Shipping:
| Brand | TELLURE ROTA |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| HEIGHT | 125.00 мм |
| PAYLOAD | 50.00 kg |
| MATERIAL | ПП ДЖАНТА И ЧЕРНА TЕРМОПЛАСТИЧ |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | С ОТВОР |
| PRODUCT WEIGHT | 0.220 kg |
| EAN | 8007554025819 |
No documents were found for this product

English 












